Jste zde

Echino 10th Anniversary

Látky pod značkou echino není třeba představovat. Pro ty, kteří nevědí je značka echino produktem japonské společnosti Kokka, která je po celém světě známá svými originálními látkami značek echino a nani-IRO. Své postavení ve světě látek a velkou oblibu si získali především netradičními materiály jako je směs lnu a bavlny a dvojitá gázovina, vysokou kvalitou a originálními vzory.
Právě značka echino, pod kterou je podepsán japonská návrhářka Etsuko Furuya Koie Yoshiko, slaví letos 10.výročí Nová kolekce, kterou echino představuje, je oslavou celé jejich dosavadní tvorby. Látky typické směsí bavlny a lnu, jsou plné výrazných barev a krásných motivů. Nevím jak vy, ale já si kromě již zmíněných barev a jejich dokonalých kombinací, vždy vybavím jeleny,safari,puntíky....
Nová vše toto spojuje. Oslavou 10.výročí je jeden z nejpopulárnější designů, jeleni s brýlemi, tentokrát s nepravidelnými puntíky, chevron s ptáčky, safari motivy doplněné zajímavými otisky a abstraktní vzor symbolizující hory s letícími ptáky...

Přijměte pozváni do světa echino.....

Ze stejné kolekce
Ladi spolu ;-)
Ladí spolu ;-)
Ladí spolu ;-)
Ladí spolu ;-)

Více barevných kombinací naleznete vždy u konkrétní látky.
Na závěr vám skoro již tradičně nabízíme malou inspirace přímo z blogu Kokka a jako bonus dva návody, tentokrát nebudou deky :-), ale jelení chňapky a krásné šaty (světlá látka se safari motivy - Zon režný)

chňapky - nakonci článku je pdf návod ;-) http://kokka-fabric.com/craft-sewing/echino_mitten/
šaty - nakonci článku je pdf návod ;-) http://kokka-fabric.com/craft-sewing/pocket_op/

Inspirace, blog:Kokka
Inspirace:zdroj Kokka
Inspirace:zdroj Kokka

Zaujalo vás echnio, nejste si jisti, jak vypadájí výrazné vzory třeba na sukních, podívejte se na náš Fler ( http://www.fler.cz/prodane-zbozi?uid=153233) nebo napište rádi poradíme!